Nabídka práce

Snímek obrazovky 2020-04-20 v 201921

Hledáme:

  • nového pracovníka na pozici "asistent/ka prodeje" (prodavač/ka) pro naši prodejnu DUMAG barvy s.r.o., Krnovská 558/222, Opava - Jaktař

Náplň práce:

  • kvalitní odborné poradenství a samostatný prodej zboží v oboru "barvy - laky - drogistické zboží"
  • práce na pokladně
  • přejímání, zaskladňování a vystavování zboží na prodejně
  • tónování odstínů barev na kolorovacích automatech
  • práce na PC v interním skladovém programu Neptun, Word, Outlook aj.
  • rozvoz zboží nákladním autem Ford Transit, tj. do 3,5 t. (není podmínkou)

Požadujeme:

  • znalost sortimentu nebo vyučení v oboru "barvy - laky - drogistické zboží" výhodou (nezaučené zaškolíme)
  • praxe v oboru vítána
  • uživatelská znalost práce s PC
  • uspokojivý zdravotní stav - manipulace s těžšími břemeny pomocí paletového vozíku i ručně
  • řidičský průkaz sk. B vč. praxe výhodou (není podmínkou)
  • příjemné a nekonfliktní chování, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, samostatné rozhodování, kolektvní práce
  • chuť učit se našemu prodejnímu sortimentu a rozvíjet získané odborné znalosti

Nabízíme:

  • HPP (hlavní pracovní poměr) na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek - 40 hod./týdně
  • možnost dohody na zkrácený pracovní úvazek - min. 30 hod./týdně
  • směny v rozmezi provozní doby prodejny, tj. po-pá 7.00-18.00 hod., so 8-12 hod.
    • 1. týden po-pá 7,00-15.30 hod. (vč. přestávek)
    • 2. týden po-čt 10.30-18.15, pá 11.00-18.15, so 8.00-12.15 hod. (vč. přestávek)
  • volné placené státní svátky, v neděli nepracujeme
  • nástup možná IHNED nebo dohodou
  • nástupní mzda od 20 000,- Kč pro nezaučené (pro znalé/vyučené - SMLUVNÍ MZDA)
  • po zkušební době - navýšení mzdy podíly na tržbách, vánoční prémie, příspěvky na důchodové, životní pojištění
  • podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí a dobrou pověstí

Kontakt:

  • životopis (popř. motivační dopis) zasílejte na e-mail konkurz@dumag.eu nebo po domluvě je možná osobní schůzka
     p. Magda Vostalová - jednatel, +420 731 442 455 (8-16 hod.), konkurz@dumag.eu
  • místo schůzky: DUMAG barvy s.r.o., Krnovská 558/222, Opava 7, IČ 01944924

Zpracovávám...

KONTAKTUJTE NÁS!

Pro odeslání opište text z obrázku